FOR EVER Sp. z o.o.
ul. Mory 10, 01-330 Warszawa
tel: +48 (22) 53-27-301
fax: +48 (22) 53-27-315
email: biuro@for-ever.com.pl
Brother QL-650TD
Drukarka etykiet Brother P-touch QL-650TD
Brother P-touch QL-650TD jest komputerową biurową drukarką etykiet drukującą na papierowych etykietach samoprzylepnych oraz na poliestrowych taśmach samoprzylepnych.
Podstawowe parametry:
  • Rozdzielczość druku 300 dpi
  • Druk na taśmach typu DK
  • Szerokość taśmy   12, 29, 62 mm
  • Interfejs USB 1.1 i 2.0, RS-232C

Brother P-touch QL-650DT jest nowoczesną drukarką etykiet samoprzylepnych wykorzystującą termiczną metodę druku. Drukarkę po podłączeniu do komputera wykorzystuje dołączony program P-touch Editor do opracowywania etykiet. Wymiana materiałów eksploatacyjnych jest bardzo łatwa. Etykiety dostarczane są w formie taśmy umieszczonej na szpuli zawierającej wszystkie składniki potrzebne do druku. Wystarczy tylko włożyć odpowiednią szpulę do urządzenia i już można drukować! Urządzenie posiada elektrycznie sterowany nóż odcinający poszczególne etykiety.

Możliwości drukarki.
Brother P-touch QL-650TD posiada wiele interesujących możliwości tworzenia etykiet. Głowica o rozdzielczości 300 dpi umożliwia drukowanie wysokiej jakości grafiki, zdjęć czy bardzo małych napisów. Możliwy jest druk kilkunastu wierszy na jednej etykiecie, użycie ozdobnych ramek lub podkładów, wybranie jednego z wielu stylów pisma, wydrukowanie napisu w pionie lub w odbiciu lustrzanym! Brother P-touch QL-650TD umożliwia także drukowanie na etykietach powszechnie używanych kodów kreskowych co znacznie zwiększa pole zastosowań urządzenia.

Praca z komputerem.
Drukarka Brother P-touch QL-650TD jest przystosowana do współpracy z komputerem PC lub MAC poprzez złącze USB. Dołączone oprogramowanie edycyjne P-touch Editor jest bardzo wygodnym, intuicyjnym programem do projektowania i drukowania etykiet samoprzylepnych. W programie zaimplementowana jest bogata biblioteka znaków i symboli graficznych z rożnych dziedzin. Dodatkowo można importować dowolne grafiki takie jak logo, specjalistyczne znaki, zdjęcia itp. Wszystkie elementy etykiety można dowolnie przemieszczać względem siebie i skalować. Możliwe jest także automatyczne wstawianie daty i godziny, automatyczna inkrementacja (można drukować etykiety seryjne z automatycznie zmieniającym się numerem) a także import wartości z baz danych. Jednym słowem P-touch Editor jest narzędziem pozwalającym wykonać etykietę samoprzylepną z dowolnie zaprojektowaną treścią. Jednocześnie umożliwia ustawić wiele użytecznych parametrów drukowania.

Materiały eksploatacyjne.
Brother P-touch QL-650TD umożliwia drukowanie etykiet samoprzylepnych na wszystkich taśmach poliestrowych oznaczonych DK w szerokościach: 12, 29 i 62mm. Oznacza to, iż możemy uzyskać etykietę o dowolnej długości (max. 1 mb) zależnej od treści i o wysokości 12, 29 lub 62 mm. Do wybory są także gotowe etykiety papierowe o różnych formatach przeznaczone do użycia jako naklejki adresowe czy identyfikatory. Dostępne są także poliestrowe etykiety na płyty CD.

Dane techniczne:
Obsługiwana szerokość taśmy 12, 29, 62 mm
Taśma typu DK
Obsługiwane typy taśmy Papierowe, poliestrowe
Wyświetlacz W komputerze PC
Rozdzielczość 300 dpi
Maksymalna możliwa do wydruku ilość wierszy W komputerze PC
Maksymalna wielkość znaków 59 mm
Szybkość druku 90 mm/sek.
Ilość dostępnych znaków W komputerze PC
Możliwość druku kodów kreskowych Tak
Druk wielokolorowy na etykiecie Nie
Pamięć (ilość znaków) W komputerze PC
Import danych z PC do pamięci drukarki Tak
Nóż obcinający Mechaniczny
Nacinanie Nie
Układ klawiatury W komputerze PC
Ilość stylów pisma
W komputerze PC
Ilość rozmiarów czcionki W komputerze PC
Ilość fontów W komputerze PC
Justowanie W komputerze PC
Autoformatowanie
Tak
Automatyczny dobór długości etykiet
W komputerze PC
Ręczne ustawianie długości etykiet
W komputerze PC
Korekta
W komputerze PC
Druk wielokrotny (kopie)
W komputerze PC
Druk pionowy
W komputerze PC
Druk w poprzek
W komputerze PC
Druk lustrzany W komputerze PC
Automatyczna inkrementacja W komputerze PC
Efekty dodatkowe W komputerze PC
Oprogramowanie P-touch Editor dla Windows / Mac OS
Interfejs do komputera USB 1.1 i 2.0, RS-232C
Zasilanie Sieć 230 V
Automatyczne wyłączenie zasilania Nie
Wyposażenie standardowe ---
Waga 1,3 kg.
Wymiary (S x G x W) 146 x 196 x 152 mm

© For Ever Sp. z o.o.